search

Telová Guasha

35,00 €
S DPH

Moderný životný štýl, stres, nadmerné premýšľanie, nedostatok fyzickej aktivity a nedostatočný spánok nám často spôsobuje endokrinné a metabolické poruchy. Tieto môžu viesť k akumulácií metabolitov v tele, ktoré bránia tzv. mikrocirkulácií a vzniká bolesť.

Množstvo

Rezervovať termín
date_range
Pre rezerváciu voľného termínu nás neváhajte kontaktovať.

Celkovo  0,00 €

Guasha terapia je obľúbená neinvazívna liečebná a zároveň preventívna metóda na rýchlu úľavu od bolesti a na udržanie dobrého zdravia. Tento prepracovaný masážny a ozdravný systém celého tela je v súlade s princípmi Tradičnej čínskej medicíny. Technikou „Gua“ -škriabanie , Guasha škrabkou po povrchu pokožky na úrovni kapilár, za vzniku výsevu -„Sha“, aktivujeme správny obeh substancií, Qi a krvi, v meridiánoch a v akupunktúrnych bodoch. Takto Guasha napravuje metabolizmus, eliminuje toxíny, zlepšuje mikrocirkuláciu a posilňuje imunitný systém, čím vieme predchádzať závažným ochoreniam, bolestivým stavom a oddialiť starnutie.

Čo úspešne liečime pomocou telovej terapie Guasha?

  • krk, plecia, ramená
  • bolesti chrbta, medzi lopatkami, kríže
  • bolesti svalov, svalových úponov, šliach
  • bolesti hlavy

Ako prebieha ošetrenie technikou Guasha?

Hlavným nástrojom na vykonávanie masáže Guasha je škrabka a olej. Moderné nástroje sú často vyrobené z materiálu s liečivými vlastnosťami ako je nefrit. Sú navrhnuté tak, aby veľkosť a krivky škrabky zodpovedali určitým častiam tela. Guasha olej je zmiešaný s liečivými bylinami a používa sa na uľahčenie škriabania Guasha technikou. Použitie správneho nástroja a správneho oleja umožňuje účinné prekrvenie, príjemnú stimuláciu s minimálnym pocitom bolesti, pričom olej chráni a zároveň hojí pokožku. Ošetrenie trvá cca. 10-15 min., alebo do odznenia bolesti už pri prvom ošetrení. Po ošetrení doporučujeme relax a nevystavovať sa chladnému prostrediu.

Príprava na Guasha

Nie je treba špeciálnu prípravu, stačí ukázať na bolestivé miesto, prísť v pohodlnom, voľnočasovom oblečení. Pozitívne sa naladiť s očakávaním pozitívneho výsledku. My Vám zabezpečíme komfort a relaxáciu.

Ako často chodiť na Guasha?

K dosiahnutiu požadovaného výsledku doporučujeme následnú frekvenciu ošetrení:

  • v deň bolesti a potom podľa potreby 1x týždenne

Samotná Guasha terapia je jedným krokom ku zdraviu. Je nutné dodržať liečebný plán inak sa znižuje účinnosť terapie.

Benefity Guasha

Neinvazívna, rýchla a bezbolestná metóda. Znižuje náklady na lekársku starostlivosť a je bez vedľajších škodlivých účinkov liekov.

Pre koho nie je Guasha vhodná?

  • hemofílie a iné krvácavé stavy
  • akútne infekčné ochorenia, horúčkovité stavy bez presne stanovenej diagnózy
  • výrazná vyčerpanosť a profúzne potenie
  • opitosť a stavy prudkého psychického vzrušenia
  • akútne psychózy s poruchami vedomia a psychomotorickým nepokojom
999999999 položky
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.