search

Kozmetická Guasha

65,00 €
S DPH

Zdravie tela a organizmu sa prejavuje na stave pleti. Technika Guasha je vhodná nie len na liečebné ale aj na kozmetické účely. Voláme ju kozmetická Guasha, používa sa na zlepšenie vzhľadu pokožky tváre a dlhodobé oddialenie príznakov starnutia pleti.

Malým nefritovým nástrojom, ktorým veľmi jemne pracujeme v oblasti tváre , vieme eliminovať jemné aj hlbšie vrásky, odstraňovať škvrny, odstraňovať kruhy aj vačky pod očami, vyrovnávať nerovnosť farby pleti a uzatvárať póry. Pracujeme koordinovanými pohybmi na mimických úponoch svalov tváre, celom tvárovom svalstve a tiež v oblasti krku.

Množstvo

Rezervovať termín
date_range
Pre rezerváciu voľného termínu nás neváhajte kontaktovať.

Celkovo  0,00 €

Kozmetickou Guasha sa odblokujú meridiány a tým vyčistíme aj vnútorné prostredie organizmu a zlepšíme mikrocirkuláciu. Tieto vnútorné zmeny prirodzene vedú k jemnej, svetlej a krásnej pleti. Ošetrenie pleti kozmetickou Guasha je veľmi obľúbené, neinvazívne, liečebné a zároveň preventívne na dlhodobé udržanie si mladistvého vzhľadu.

V omladzovacích technikách počas ošetrenia kozmetickou Guasha a pre manipuláciu v oblasti tváre sa vyžaduje primeraná jemnosť, značná zručnosť a skúsenosť terapeuta. Musí sa použiť správna a neporušená škrabka so špeciálnym liečivým pleťovým Guasha olejom.

Čo úspešne odstraňujeme pomocou kozmetickej Guasha terapie?

 • Odstránenie mimických a hlbokých vrások na čele, okolo očí, okolo úst
 • Ochabnutá pokožka tváre
 • Čierne kruhy pod očami
 • Chloasma (melasma) alias „maska tehotenstva“- tmavé hnedasté škvrny väčšinou na čele
 • Pigmentové škvrny
 • Vačky pod očami
 • Akné

Ako prebieha ošetrenie technikou Guasha?

Hlavným nástrojom u nás na vykonanie ošetrenia kozmetickou Guasha je nefritová škrabka a pleťový olej s liečivými vlastnosťami. Škrabka je navrhnutá tak, aby jej veľkosť a krivky zodpovedali určitým častiam tváre. Guasha olej je vyrobený podľa receptúry Tradičnej Čínskej Medicíny s pridaním liečivých bylín.

Technika škriabania sa vykonáva veľmi pomaly pod uhlom menším ako 15 stupňov. Potom na tvári nevznikajú a nemôžu vzniknúť typické výsevy “Sha” ako pri telovej Guasha. Ošetrenie trvá 40 minút. Po ošetrení nie je vhodné bezprostredné vystavenie pleti chladnému počasiu.

Benefity kozmetickej Guasha

Guasha sa používa na zlepšenie vzhľadu pokožky tváre a dlhodobé oddialenie príznakov starnutia pleti.
Guasha je neinvazívna metóda ošetrenia pleti bez použitia aplikácie botoxu a bez vedľajších účinkov.

Príprava na kozmetickú Guasha terapiu

Nie je treba špeciálnu prípravu, vhodné je prísť nenalíčená, v pohodlnom, voľnom oblečení. Pozitívne sa naladiť s očakávaním pozitívneho výsledku. My Vám zabezpečíme komfort a relaxáciu.

Ako často chodiť na kozmetickú Guasha terapiu pre dosiahnutie viditeľného výsledku?

K dosiahnutiu požadovaného výsledku doporučujeme intenzívnych 10-12 ošetrení 1x za 5-7 dní. K udržiavaniu krásnej mladej pleti 1x za 2 mesiace.

Pre koho Guasha nie je vhodná?

 • Hemofílie a iné krvácavé stavy
 • Akútne infekčné ochorenia, horúčkovité stavy bez presne stanovenej diagnózy
 • Výrazná vyčerpanosť a profúzne potenie
 • Opitosť a stavy prudkého psychického vzrušenia
 • Akútne psychózy s poruchami vedomia a psychomotorickým nepokojom
999999999 položky
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.