Zdravie

Objednajte sa na terapiu s holistickým prístupom podľa Tradičnej Čínskej Medicíny. Ponúkame služby, akupunktúra, Guasha, bankovanie, moxovanie, masáže Tuina.

Použité techniky sú vhodné pri odstraňovaní akútnych a chronických bolestí pohybového aparátu, ako napríklad bolesť chrbta, krížov, ischias, bolesť ramien, krku.

Predmenštruačný syndróm, migrény, hemoroidy, alergia aj zlepšenie imunity sú tiež bežne liečené tradičnou čínskou medicínou. Neinvazívne, bezpečne a bez vedľajších účinkov.

zdravie
krasa

Krása

Mať zdravú sviežu pleť bez vrások čo najdlhšie, je želanie takmer každej dámy.

Objednajte sa na Kozmetickú akupunktúru alebo Guashu, s ktorými dosiahnete želaný výsledok bez invazívnych, chirurgických a chemických zásahov.

Výsledky sú viditeľné už po prvom sedení. Tieto omladzovacie techniky sú šetrné k pleti a nemajú žiadne vedľajšie účinky.

Dietetika

Uchopenie dietetiky podľa systému Tradičnej Čínskej Medicíny je rôznorodé. Stále platí múdro: „Žiješ ako ješ“.

Naše služby v tejto oblasti zameriavame na redukciu hmotnosti, odvykacie kúry, nespavosť, depresie s použitým mikrosystému ušnej akupunktúry. Terapia je často doplňovaná overenými receptami bylinnej liečby k získaniu opätovnej harmónie organizmu. Ak máte záujem o riešenie problému takéhoto charakteru, neváhajte sa objednať.

dietetika